Динаміки автомобільні Peiying 40Вт PY-3510C 3.5" комплект 3510C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peiying |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 3.5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


