Динаміки автомобільні Blow 60Вт R-87 3.5" комплект 30-801#
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blow |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Мінімальний діапазон частоти | 90 Гц |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 3.5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴



