
Амперметр DC 15A стрілочний квадратний 50х50мм постійного струму з шунтом 94995#
- В наявності
- Код: 0002490
265 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип приладу: Амперметр стрілочний постійного струму з шунтом
Принцип роботи: Аналоговий (стрілочний)
Клас точності: 2.5
Розмір габаритний (ширина * висота * глибина): дивіться всі фото товару (малюнок з розмірами є на останньому фото товару)
Підключення: болти
Вбудований шунт
Робоча температура: -10 ... + 55 ° С
Принцип роботи: Аналоговий (стрілочний)
Клас точності: 2.5
Розмір габаритний (ширина * висота * глибина): дивіться всі фото товару (малюнок з розмірами є на останньому фото товару)
Підключення: болти
Вбудований шунт
Робоча температура: -10 ... + 55 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Максимальний діапазон вимірювання | 15 |
| Одиниці виміру | А |
| Стан | Новий |
| Тип | Аналоговий |
| Тип вимірюваного струму | DC |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴


