
Перетворювач напруги Xteme з 220В на 110В(з 110В на 220В) потужність 1000Вт 4571#
- В наявності 1 од.
- Код: 0001938
3 710 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворювач напруги з 220 В на 110 В потужність 100 Вт 2625# Перетворювач напруги може перетворити 220 В на 110 В, який дає змогу електроприладу Японії або США працювати в Європі. Щоб вибрати правильний конвертер (перетворювач) напруги зробіть таке: 1. Перевірте, чи потрібен Вашим пристроям дійсно перетворювач напруги. Зазвичай є табличка (яслик), приєднана до продукту, де ви можете знайти на яку робочу напругу розрахований прилад. Якщо це 100~240 В, це означає, що прилад розрахований на подвійну напругу, і немає потреби купувати конвертер напруги, достатно тільки купити відповідний розетці адаптер. Якщо написано 110 V (120V), необхідний конвертер-трансформатор напруги до цього пристрою, який буде використовуватися в нас. 2. Крім коректного напрямку перетворення напруги необхідно підібрати відповідну потужність перетворювача, щоб переконатися, що перетворювач напруги й електроприлад можуть працювати безпечно та стійко. Спочатку Ви маєте визначити потужність пристрою, перевіривши табличку на приладі. Слова «POWER», «OUTPUT», «CAPACITY» й одиниці вимірювання в VA або KVA вказують на потужність вашого пристрою. Зазвичай вказана безпосередня розрахункова потужність приладу. Номінальний струм (A або Ампер) може бути також позначений на приладі «Iн», хоча це робиться далеко не завжди. Якщо вказано струм і не вказана потужність, необхідно 84 см. Наприклад, 6A*110V = 660 Вт. Важливе значення має коефіцієнт запасу за потужністю.Якщо пристрій без електродвигуна (фен, плойка, підзарядні пристрої, теле-аудіотехніка тощо) досить запасу на 25%. Якщо пристрій містить електодвигун, треба взяти подвійний запас, тому що під час старту дуже високий закид по струму та трансформатор може не витримати навантаження.Причому важливість цього явища зростає зі збільшенням потужності приладу, що під'єднується, тимчасовою діаграмою увімкнень-вимкнень (наприклад холодильник) і видом навантаження (зазвичай для побутової, не промислової техніки не грає великого значення).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blow |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Захист від перевантажень | Так |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Основні | |
| Потужність | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 710 ₴


