Блок живлення підходить для будь-яких ноутбуків SONY, якщо характеристики вашого блоку збігаються з характеристиками даного блока.Блок живлення більшої потужності, ніж Ваш, купувати можна, меншої-ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Індикатор роботи | Так |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 92 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Тип роз'єму | 6.5x4.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



