Блок живлення підходить для будь-яких ноутбуків ASUS, якщо характеристики вашого блоку збігаються з характеристиками даного блока.Блок живлення більшої потужності ніж Ваш, купувати можна, меншої-ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴


