Блок живлення підходить для будь-яких ноутбуків ASUS/TOSHIBA/LENOVO, якщо характеристики вашого блоку збігаються з характеристиками даного блока.Блок живлення більшої потужності ніж Ваш, купувати можна, меншої-ні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Індикатор роботи | Так |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴



